Подготовка к школе

Заняття з підготовки складаються з 3-х частин:

  1. читання, підготовка руки до письма, розвиток мови;
  2. математика, логика;
  3. англійська мова;

Тривалість заняття: 1 год 30 хв.
Кількість дітей у групі: до 8
Розклад – є вечірні заняття та групи вихідного дня, а також полуденне перебування дітей.
Ціни


заняття з підготовки до школи розраховані на дітей віком 4-6 років. Є 2 програми навчання:

  1. Два роки до школи (4-5 років)
  2. Один рік до школи (5-6 років)

Усі завдання та вправи складені з урахуванням віку та орієнтовані на вимоги при вступі до найкращих шкіл, ліцеїв та гімназії міста.

На уроках обов’язково діти отримують безліч наочних посібників (кожній дитині – свій екземпляр). Це дозволяє обіграти завдання та утримувати інтерес дитини до матеріалу, що вивчається.

Програму відпрацьовано у київських філіях Теремка протягом останніх 10 років, та в нашій філіі більше 5 років. І ми гарантуємо відмінний результат!


Докладніше про структуру занять з підготовки до школи:

На першій половині уроку діти виконують різні завдання в розвитку мови, вчаться читати і складати речення. Пишуть літери, склади, слова.
На занятті розвиваються інтелектуальні здібності, самостійність, ініціативність, комунікативні навички дітей.

Друга частина уроку включає в себе завдання з математики, рахунку, додавання та віднімання, конструювання, розвитку пам’яті та мислення.
• Перші 15 хвилин уроку – робота на килимі, виконання завдань спрямованих на розвиток пам’яті, вміння швидко та правильно рахувати, складати та віднімання. Педагог вчить дітей складати завдання.
• Другі 15 хвилин робота – за столом, де дитина набуває навичок математичного письма, рішення та запису прикладів, виконання математичних диктантів, навчається працювати з математичним приладдям.

Третя частина уроку – заняття з вивчення англійської мови, які включають вправи на сприйняття іноземної мови, розуміння та вміння відповісти на питання. Вивчаємо лексику, початковий рівень граматики, обов’язково динамічні хвилини, квести, ігрова форма подачі матеріалу. Програма ґрунтується на підручниках Cambridge University Press.

Підіб’ємо підсумок – комплекс з підготовки до школи в Теремок Union включає такі дисципліни: математика, логіка, читання, письмо, розвиток мови, підготовка руки до письма, конструювання, розвиток пам’яті, англійська мова.

Наприкінці уроку з підготовки до школи дитина отримує домашнє завдання. Протягом місяця навчання дитина отримує в “Щоденник успіху” наклейку на виконане домашнє завдання і наприкінці кожного місяця має можливість обміняти, зароблені власною працею, наклейки на маленький приз. Така система мотивації учнів стимулює до самоорганізації та формування початкових знань про фінансову грамотність.

Дитина привчається до самостійного виконання завдання на уроці і без зусиль пройде тестування при вступі до школи.

Записать ребенка на пробный урок

Записать