Підготовка до школи

Заняття з підготовки складаються з 3-х частин:

  1. читання, підготовка руки до письма, розвиток мови;
  2. математика, логика;
  3. англійська мова;

Тривалість заняття: 1 год 30 хв.
Кількість дітей у групі: до 8
Розклад
Ціни


Усі завдання та вправи складені з урахуванням віку та орієнтовані на вимоги при вступі до найкращих шкіл, ліцеїв та гімназії міста.

На уроках обов’язково діти отримують безліч наочних посібників (кожній дитині – свій екземпляр). Це дозволяє обіграти завдання та утримувати інтерес дитини до матеріалу, що вивчається.

Програму відпрацьовано у київських філіях Теремка протягом останніх 10 років, та в нашій філіі більше 5 років. І ми гарантуємо відмінний результат!


Докладніше про структуру занять з підготовки до школи:

На першій половині уроку діти виконують різні завдання в розвитку мови, вчаться читати і складати речення. Пишуть літери, склади, слова.
На занятті розвиваються інтелектуальні здібності, самостійність, ініціативність, комунікативні навички дітей.

Друга частина уроку включає в себе завдання з математики, рахунку, додавання та віднімання, конструювання, розвитку пам’яті та мислення.
• Перші 15 хвилин уроку – робота на килимі, виконання завдань спрямованих на розвиток пам’яті, вміння швидко та правильно рахувати, складати та віднімання. Педагог вчить дітей складати завдання.
• Другі 15 хвилин робота – за столом, де дитина набуває навичок математичного письма, рішення та запису прикладів, виконання математичних диктантів, навчається працювати з математичним приладдям.

Третя частина уроку – це англійська моваУ процесі навчання вони не просто виконують низку обов’язкових завдань, а занурюються в дивовижну подорож, в якій казкові персонажі допоможуть їм не лише у вивченні англійської мови, а й навчать дітей роботі в команді, доброті, комунікабельності. Протягом навчання діяльність дітей змінюється – в результаті дитина щаслива і максимально залучена до уроку. Програма передбачає чергування таких видів діяльності як: танці, пісні, творчі вироби, логічні завдання, читання, письмо (відповідно до віку дитини), міні сценки і все це виключно англійською мовою. Саме в такій комфортній для дитини обстановці ми досягаємо чудових результатів у вивченні англійської мови. Також є можливість комплексної підготовки до школи разом з англійською мовою.

Наприкінці уроку з підготовки до школи дитина отримує домашнє завдання.

Дитина привчається до самостійного виконання завдання на уроці і без зусиль пройде тестування при вступі до школи.

Записать ребенка на пробный урок

Записать