Логопед

Консультації та заняття з логопедом в Теремці – професійна допомога у постановці складних звуків для Ваших малюків.

Приділяти увагу правильності мови необхідно з самого раннього віку. І на допомогу батькам у цьому питанні приходить дитячий логопед.

Наш логопед проводить заняття з кожною дитиною за індивідуальною програмою, допомагаючи виробити правильну мовленнєву картину, розвинути лексико-граматичну сторону і підкоригувати мовлення малюка.

Ми працюємо з більшістю мовних патологій. Проводимо індивідуальні заняття з постановки звуків та групові заняття з автоматизації звуків. Також є заняття із запуску мови, дефектології, корекція дислалії та дисграфії, логоневроз. Логопедичний зондовий масаж. Після діагностичної консультації наш спеціаліст пропонує оптимальний курс корекційних занять саме для Вашої дитини.

Запишіться на першу консультацію. Тут Ви отримаєте відповіді на питання, що Вас цікавлять, і складете потрібний графік занять.

9 із 10 дітей, які приходять на перше заняття до логопеда в Теремок, із задоволенням залишаються займатися далі та показують гарну позитивну динаміку. Однак батькам необхідно пам’ятати про важливість дотримання рекомендацій логопеда поза стінами кабінету для ефективної роботи над мовою своїх дітей.

Працюємо з діагнозами ОНР, ЗРР, ЗПР, логоневроз, дизартирії, алалія, дислалія, дисграфія, дислексія, дисграфія, дислексія

 

Прийом лише за попереднім записом. Кількість місць обмежена!


Вартість першої консультації– 450 грн/30 хв
Вартість занять –  від 370 грн
Розклад – Индивидуальний графік


 

Залишіть онлайн-заявку на першу консультацію прямо зараз!

Дата народження (обов'язково)

Ваше ім'я (обов'язково)

Контактний телефон (обов'язково)

E-mail (обов'язково)

Або зв’яжіться з нами за наступними телефонами і ми обов’язково відповімо на Ваші запитання та допоможемо підібрати зручний час:

(048) 736-00-76 Інтертелеком
(093) 639-76-76 life:)

Рекомендовані статті:

Що таке дисграфія? Причини, симптоми.

Що таке дислексія? Причини, види, симптоми, профілактика.