Англійська для дошкільнят

Півгодинні або годинні заняття англійською для дітей підходять малюкам віком від 3 до 6 років.

Ми пропонуємо Вам вивчення англійської мови за програмою “Cambridge English”, розробленою Видавництвом Кембриджського університету (Cambridge University Press) спільно з Екзаменаційним відділом Кембриджського університету (Cambridge ESOL). Програма та підхід до навчання враховує всі вікові та поведінкові особливості наших дітей. У процесі навчання вони не просто виконують низку обов’язкових завдань, а занурюються в дивовижну подорож, в якій казкові персонажі допоможуть їм не лише у вивченні англійської мови, а й навчать дітей роботі в команді, доброті, комунікабельності. Протягом навчання діяльність дітей змінюється – в результаті дитина щаслива і максимально залучена до уроку. Програма передбачає чергування таких видів діяльності як: танці, пісні, творчі вироби, логічні завдання, читання, письмо (відповідно до віку дитини), міні сценки і все це виключно англійською мовою. Саме в такій комфортній для дитини обстановці ми досягаємо чудових результатів у вивченні англійської мови. Також є можливість комплексної підготовки до школи разом з англійською мовою.


Тривалість заняття: 30 або 55 хв 2 рази на тиждень

Кількість дітей у групі: не більше 6

Розклад
Ціни


6 причин вивчати англійську вашій дитині в нашому центрі:

  1. Заняття проходять у центрі дошкільної освіти, де наші педагоги точно знають як зацікавити та навчити англійської дітей саме раннього віку.

  2. Під час занять ми використовуємо всесвітньо визнані підручники Cambridge University Press та унікальні ігрові матеріали.

  3. Регулярний звіт батькам про успішність дитини та фотозвіт найцікавіших моментів уроку.

  4. Система мотивації “Теремок Union”

  5. Доступна ціна навчання.

  6. Є можливість комплексної підготовки до школи із вивченням англійської мови.

Принцип, яким керуються наші педагоги під час проведення занять, ось у чому:

«Заняття мають приносити дитині радість та задоволення, а батькам – видимий результат веселого навчання».

Після кожного уроку діти отримують домашнє завдання для закріплення пройденого матеріалу вдома. За домашніми завданнями батьки можуть відстежувати порядок тем та методик подачі матеріалу.

Записати дитину на пробний урок

Записати