Ранній розвиток

Уроки раннього розвитку – це світ чудес та казок, перших відкриттів та знань для Вашого малюка. З нами Ваша дитина буде робити перші успіхи на шляху до знань, виявляти свої таланти та творчі здібності у дружній атмосфері.


Тривалість заняття: 55 хв.
Кількість дітей у групі: не більше 6
Розклад
Ціни


Розвиток мови та дрібної моторики, мислення, логіка, сенсорне сприйняття, елементарне музикування, формування звукової культури, розвиток почуття ритму, знайомство з навколишнім середовищем – все це чекає на Ваших малюків на наших захоплюючих заняттях у групі раннього розвитку.

Сучасні передові методики навчання та розвитку поєднуються з авторськими методиками та величезною базою навчально-методичного матеріалу для розвиваючих занять.

Перші 30 хвилин уроку – навчальні. Діти виконують тематичні завдання за програмою уроку, вивчають кольори, форми, основні поняття, роблять вправи в розвитку дрібної моторики. А також мають вільний час для того, щоб освоїтися з безліччю посібників, що розвивають, в монтесорі-середовищі.

У другій половині уроку на малюків чекає казковий світ, в який вони занурюються на цілих 25 хвилин! Там на них чекають чарівні перешкоди, які вони радісно і весело вчаться долати. Це містки, квіткові галявини, стежки, що ведуть у замки та багато інших чудес.

Рухливі ігри, естафети з використанням різноманітного та привабливого для дітей ігрового інвентарю, проводяться на тлі навчальних музичних композицій.

Творчі можливості дітей розвиваються в процесі створення різних виробів з природних матеріалів, ліплення з безпечного пластиліну. Після кожного заняття учні гордо забирають свої твори, які потім демонструють своїм рідним та близьким.

Уроки проводяться із застосуванням інноваційних інтерактивних технологій – демонстрацією навчальних фільмів, казок, слайдів.

У процесі кожного заняття розучуються танцювальні рухи та пісеньки, що сприяють розвитку координації рухів, витривалості, почуття ритму.

Кожна мама, беручи активну участь у навчанні разом зі своєю дитиною, допомагає їй швидше адаптуватися до процесів соціалізації.

А завершальний етап занять також порадує мам і малюків – це традиційна ХВИЛИНА МИЛЬНИХ БУХУРІВ під релаксуючу музику!

Заняття проходять у двох просторих кабінетах площею 40 кв.м. – навчального з монтесорі-матеріалами та спортивного для рухомої частини заняття

Фрагменти уроку з раннього розвитку:

Як записати дитину на заняття?

Подробиці