Англійська для дошкільнят онлайн

Півгодинні або 45 хвилинні заняття англійською для дітей підходять малюкам віком від 3 до 6 років.

Мы предлагаем Вам изучение английского языка по  программе “Cambridge English”, разработанной Издательством Кембриджского университета (Cambridge University Press) совместно с Экзаменационным отделом Кембриджского университета (Cambridge ESOL). Программа и подход к обучению учитывает все возрастные и поведенческие особенности наших детей. В процессе обучения они не просто выполняют ряд обязательных заданий, а погружаются в удивительное путешествие , в котором сказочные персонажи помогут им не только в изучении английкого языка, но и научат детей работе в команде, доброте, комуникабельности… В процессе обучения деятельность детей постоянно меняется в результате ребенок счастлив и максимально вовлечен в урок.Програма передбачає чергування таких видів діяльності як: танці, пісні, творчі вироби, логічні завдання, читання, письмо (відповідно до віку дитини), міні сценки і все це виключно англійською мовою. Саме в такій комфортній для дитини обстановці ми досягаємо чудових результатів у вивченні англійської мови. Також є можливість комплексної підготовки до школи разом з англійською мовою.

Онлайн заняття проходять через ZOOM у режимі реального часу. Дитина бачить інших учнів та викладача. Є групи, які йдуть за програмою не прив’язаною до підручників.


Тривалість заняття: 30 або 45 хв 2 рази на тиждень

Кількість дітей у групі: не більше 5

Після кожного уроку діти отримують домашнє завдання для закріплення пройденого матеріалу. За домашніми завданнями батьки можуть відстежувати порядок тем та методику подачі матеріалу.

За кожне виконане домашнє завдання дитина отримує повідомлення з нашою фірмовою наклейкою після завершення курсу наклейки можна буде обміняти на приз.

Принцип, яким керуються наші педагоги під час проведення занять, ось у чому:

«Заняття мають приносити дитині радість та задоволення, а батькам – видимий результат веселого навчання».

Записати дитину на пробний урок

Записати