Baby English

Baby English відкриває свої двері для найменших мешканців Теремки (від 1 року до 2 років), і пропонує їм поринути у дивовижний світ англійської мови.

В основі курсу лежить формування пасивного словникового запасу, за допомогою якого Ваша дитина з часом зможе говорити, не думаючи про переклад слів.

Основна мета уроку “наслухатися” англійських слів і навчитися реагувати з допомогою рухів і картинок те чи інше слово – ось те, чого необхідно прагнути під час цих занять. Особливо хочеться відзначити на цьому етапі злагоджену роботу батьків та педагога: ми Вам демонструємо приклад виконання та супроводжуємо це англійською мовою, а Ваше завдання допомогти розібратися Вашому малюкові.

Курс “Baby English” включає: курс аудіо-матеріалу (комплект пісень, тематичних відео з розробленими рухами та супровідними жестами для кращого засвоєння та розуміння), роздатковий матеріал на лексичні теми (2-3 завдання з демонстраційним матеріалом), комплект для виконання творчих виробів.

Усі заняття проводяться виключно англійською мовою, охоплюють вивчення лексичних тем (кольори, рахунок 1-10, тварини, сім’я, їжа, частини тіла, іграшки, дії та ін.), Виконання творчої роботи та фізичну зарядку.

Часто змінювані види діяльності  не дозволяють скучити ні на хвилину ні вашому малюку, ні Вам.

З нетерпінням чекаємо на зустріч у дивовижній країні “Baby English”. Програма навчання базується на методиках та посібниках “LONGMAN” та “OXFORD”.

Дуже гнучкий розклад занять. Можна вибрати зручну кількість разів на тиждень і тривалість заняття саме для вашого малюка.

Подробиці по телефону

 

Як записати дитину на заняття

Подробиці