Ранній розвиток (діти 2-4 роки)

Якщо вашому малюку на момент 1 вересня виповнилося 2 роки (для групи 2-3) або 3 роки (для групи 3-4), запрошуємо вас на другу та третю сходинки нашої програми.


Тривалість заняття: 55 хв.
Кількість дітей у групі: не більше 6
Розклад
Ціни


З кожним щаблем програма стає складнішою, порівняно з попередньою. Так заняття із загального розвитку за програмою Теремка є логічним продовженням те, чому діти навчилися у групах раннього розвитку.

Малята вже починають знайомитися з літерами і складами, вчаться вимовляти їх і писати, виконують гімнастику артикуляції, придумують маленькі розповіді, вчать вірші.

Велику увагу ми приділяємо логічному мисленню, завданням на розвиток пам’яті, уваги, мислення, вивчаємо різні математичні поняття, вчимо цифри та відповідну їм кількість.

У своїй програмі ми використовуємо всі відомі та менш відомі, але не менш ефективні, методики розвитку та навчання дітей.
Наші заняття спрямовані також на адаптацію дитини до нового середовища та дитячого садка. Це перший крок від спільних занять із мамою до самостійного перебування на заняттях.
У процесі роботи з педагогом, ваш малюк навчиться проявляти активність, самостійність, творчий підхід та інтерес до нових знань, навчиться спілкуватися з іншими дітьми.
На кожному уроці діти роблять виріб, який допомагає покращити моторику та координацію рук. Так що незабаром Ваша домашня колекція поповниться новими витворами мистецтва, створеними Вашим малюком.

Записати дитину на пробний урок

Записати