Комплексні заняття для дітей 1 та 2 класу

Ваша дитина підросла і пішла до школи? Новий етап життя дитини збігся з непростим часом у житті країни. У цих умовах дитині та дорослому потрібно пристосуватися та знайти оптимальне рішення на загальне благо.

Школа раннього розвитку «Теремок» створили спеціальну програму «Допомога учням 1-2 класів».

Батько закінчуючи свій трудовий день, має бути впевненим у тому, що день дитина задоволена і впевнена у завтрашньому дні. Що день малюка пройшов спокійно, насичено, уроки виконані та не залишилося питань щодо пройденого матеріалу.

Заняття з цієї програми проходять у групі по 2 години 2 рази на тиждень. Є можливість здійснити індивідуальний підхід до маленького учня. При цьому наші педагоги враховують здібності, можливості та інтереси під час освоєння шкільної програми.

Діти займаються в комфорті, можуть робити уроки, читати, малювати, відпочивати, грати в розвиваючі та настільні ігри. Уважні педагоги одночасно виконують дві функції вихователя та вчителя.

Переваги програми «Допомога учням 1-2 класів».

– Це чудове рішення для батька. Ви можете присвятити час роботі або іншим заняттям після того, як дитина повернулася зі школи або завершила навчання.

– У нашій програмі працюють професійні педагоги, які чудово справляються з поставленим завданням: адаптувати дитину до нової реальності та нового режиму не лише в освоєнні шкільного матеріалу, а й бути при цьому психологічно здоровим. Педагоги контролюють, допомагають та знаходять 1000 способів зацікавити дитину.

– Діти зустрічаються з друзями, а отже, народжуються нові взаємини. Йде соціалізація дитини, яка така важлива надалі. Потрібно відзначити, що, на відміну від онлайн навчання, у нашій школі «живе» спілкування.

Педагог разом із дитиною вирішує проблеми контакту «Учень-учень» та «Педагог-учень». Відкриває секрети ефективного спілкування.

 

 


Тривалість заняття: 1 год 55 хв.
Кількість дітей у групі: не більше 6
Розклад оновлюється
Ціна від 1000 грн / міс.


 

Записати дитину на пробний урок

Записати