Група неповного дня

Група неповного дня у дитячому центрі розвитку Теремок Union – альтернатива дитячому садку для тих, хто з різних причин вирішив не відвідувати останній.

Якщо Ви читаєте цю сторінку, то, швидше за все, належите до тих батьків, які втомилися миритися з негативними факторами, притаманними більшості дитячих садків – постійними хворобами, великими групами, відсутністю належної уваги кожній дитині та дуже посередньою якістю дошкільної освіти.

Ми зібрали для Ваших дітей все найкраще, що дає Теремок Union- математика, читання, основи листа, логіка, спортивні заняття, творчість, конструювання, англійська, групові та індивідуальні заняття з логопедом, тематичні дні (квести, вечірки, ранки) і багато -багато іншого.

З початку навчального року (2019-2020) можна вибрати програму полуденки для дитини за якою вона займатиметься:

  1. Група полуденки з посиленим вивченням англійської мови (4-5 уроків англійської на тиждень) + підготовка до школи (1 рік до школи) – діти віком 5-6 років, відвідування 5 разів на тиждень по 4 години
  2. Група полуденки з підготовки до школи (1 рік до школи) + англійська мова (2 уроки англійської на тиждень) – діти віком 5-6 років, відвідування 5 разів на тиждень по 4 години
  3. Група полуденки з посиленим вивченням англійської мови (4-5 уроків англійської на тиждень) + підготовка до школи (2 роки до школи) -діти віком 4-5 років, відвідування 5 разів на тиждень по 4  години
  4. Група полуденки з підготовки до школи (2 рік до школи) + англійська мова (2 уроки англійської на тиждень) – діти віком 4-5 років, відвідування 4 рази на тиждень по 4  години
  5. Група полуденки творчого розвитку дітей + англійська мова (2 уроки англійської на тиждень) – діти віком 3,6-4 роки, відвідування 4 рази на тиждень по 4 години
  6. Є групи вихідного дня  подробиці . 
  7. У групі з 13.30 до 17.30 додається до розкладу змішані єдиноборства .

Графік занять: 5 днів на тиждень (старша група), 4/5 днів на тиждень (молодші групи)
Тривалість занять: 4 години на день з 9:00 до 13:00 або з 13.30 до 17.30.
Вартість місячного абонементу: від 3150 грн/ міс
Вартість пробного дня: 350 грн
Кількість дітей у групі: до 10

Кожна хвилина, проведена в Теремці, використовується максимально. У нас Ваша дитина не буде нудьгувати або дивитися мультики цілими днями.
На заняттях ваші діти отримують знання з математики, логіки, читання, розвитку мови. Вони поринуть у чарівний світ музики та мистецтва, зроблять нові відкриття на уроках цікавої науки, зможуть підтримати свою спортивну форму на уроках хореографії. Діти в групі з посиленим вивченням англійської мови максимально поринуть у пригоди, які супроводжуватимуться виключно англійською мовою. Навчання відбувається про адаптовану програму “Cambridge University Press” з використанням відео та аудіо матеріалів.
А найголовніше, ваші малюки знайдуть тут своїх нових друзів, з якими будуть веселитися на перервах, розповідати свої секрети, вчитися поступатися і ділитися іграшками, дружити та відстоювати свою думку, захищати слабких та прислухатися до думки старших.

У школі раннього розвитку Теремок Union діє система мотивації учнів. За виконання домашніх завдань дитина отримує наклейку в “щоденник успіху” і в кінці кожного місяця дитина обмінює певну кількість зароблених нею наклейок на приємну дрібницю. Таким чином ми вчимо дитину усвідомлювати причинно-наслідкові зв’язки, цінність власної праці, а також вчимо самоорганізації та дисципліну, що дуже важливо для майбутнього школяра.

Протягом дня проводиться другий сніданок: діти їдять ті продукти, що їх дали з собою батьки. Це можуть бути фрукти, бутерброди, йогурт, печиво, соки тощо. на ваш погляд. Також виділено час для дозвілля, ігор та спілкування.